A S T R O L O G I E PRO KAŽDÉHO


Fotogalerie: horoskop lásky rok 2012, láska bože láska, kde ťa ľudia berú .. na poli nerastieš

/album/fotogalerie-horoskop-lasky-rok-2012-laska-boze-laska-kde-ta-ludia-beru-na-poli-nerasties/horoskop-lasky-jpg/

—————


horoskop lásky rok 2012, láska bože láska, kde ťa ľudia berú .. na poli nerastieš

 

Berani Ve vašem znamení je planeta lásky Venuška na 20°stupni je po někud Marsem dobře aspektovaná ze znamení panny, ti co se narodili v dubnu kolem 20. mají tedy v láske přednost před ostatními znameními, vkonjukci s Lunou jistě dne 25.2.2012 v 22, 00 hod. mohli

být středobodem zájmu, neb jejich popularita a zájem opačného pohlaví vyskočila na maximum, je docela možné že jste nalezli toho pravého nebo tu pravou a popud byl s aktivitou Marse z panny intelektuálního podtextu takže vztah začal mudrováním o cnosti a neřesti o čistotě ducha ale také o zralosti a intelektuální zdatnosti v oblasti ekonomie. Uran v beranu na 2°58´ narozeni koncem března mají hektické období.

 

Býci :  Ach vy dobrotivé znamení, máte zde Jupitera planetu velikého štěstí na6°stupni v sextilu na Sluníčko do ryb, bože jste tak obětavý, přesto veselí. Viděla jsem jednou kravičky když vycházeli ze stáje u nás u Hluboké nad Vltavou. Jakmile se dostali ven na Sluníčko od radosti skákali až jsem se lekla, že jsem nikdy neviděla tak veselé kravičky na pastvině. Odtud je název českého syru Veselá kráva, co jsem doposud nechápala. Ale Neuražte se vy se jim teď podobáte a proč by ne když je při Vás toliko štěstí a optimizmu, Jupiter v trigonu na Pluto do kozoroha slibuje stabilitu a veliký úspěch do všeho do čeho se pustíte. Pluto je ve Vašem 9 domě a to je dům Jupiterův a slunce v 11 domě přátel a přítelkyň takže Vám teče štěstí z dalekých cest, na univerzitách, na školách

v cizině, ve společnosti tam všude hledejte svou lásku.

 

Blíženci : ve vašem znamení máte sestupní měsíční uzel na 10°atupni narozeni2/3 června máte karmickou potíž s autoritami nebo s muži nebo se šéfami ale Venuška z beranu je v harmonickém vztahu k Vašemu znamení v sextilu a dává šanci poznat zajímavého partnera sice trochu hektického a možná na jedno Jaro neb Venuška v beranu je poněkud příliš sportovní a vše bere z rychlíku, ale šancetu někoho potkat je.

 

Raci  koncem červa narození pod Vlyvem Neptuna ze znamení ryb budou v laske mystický, tajuplní, romantickí a umělecky nadaní.O laské moc nenamluví, vše proběhne v jako romantickém  filmu. Vlký pozor si musí dávat raci narozeni kolem2/3 července neb budou pod vlyvem Pluta z kozoroha ten je v jejich 7.domě manželství a partnerství a je možné že se osudovým věcem nevyhnou. Vše pomine a napětí osudového se nebojte, třeba se mnoho vyjasní.

 

Lvi : v jejich druhém domě finančním mají Marse v opozici do domu bank na Merkura do osmého domu, na této hodnotové ose jejich potíže ve financích moc netěší, což také ovlyvňuje radost ze života a lásku, neb co si budeme povídat, když nám hrozí výhružné dopisy o nezaplacení a nemůžeme se domoci pomoci tak smutný lev je srdcervúci obraz, neb kdoby se měl více těšit než Král zvířat, kterému vládne tak velké srdce, ale tady jsou lvíčci posmutní i když Venuška v ohnivém znamení berana přeje i jim lásku. Ale Uran v beranu koncem července narozeným lvům  přeje docela hektické období üplně ve všem.

 

Panny : Mají fortunu ve svém znamení od Jupitera a od Pluta v trigonu tvoří velký trigon a to je velká výhra.Z páteho a deváteho domu . Dobré pro cesty  daleké i pro lásku dům 5 vládne srdečným záležitostem ale fortunamá i zlé aspekty a to z domu 7 to jsou vztahy přímo to tam od Marse na Merkura končí hroznou hádkou a od domu 8 to jsou banky, majetek střádáný mnoha let v sekvikvadrátu  na planety peněz Luna a venuše v konjukci.

 

váhy : v jejich znamení je Saturn ale již na posledném stupni než se dostane doznamenmí štíra zrozenci v poovině řijna jmeště stálme cíti tuto kmarmickou planetu plnou povinností a nesnází. Uran v opozici zejmena pro ty váhy narozené v září způsobuje váhám nemalý chaos v myšlení a hlavně v soustředění se na věc. Venuška je v opozičním znamení berana- napětí ve vztazích může být.

 

štíři : Neptun dává mystiku a vyšší oktávu lásky pro narozené koncem října, Chiron ze znamení ryb učí oběti pro druhérovněž pro narozené koncem října a začátkem listopadu. Pluto nahraje osudové setkání s vysocepostavenými a finančně bohatými osobami, Mars ze znamení panny utužuje zdraví a silnou vůli. Mars Slunce je silná mužská energie pro ženy přitažlivá. Ale ženám štírkám dodá také energii sice mužskou ale také vůli a rozhodnost jednat.

 

střelci: ve svém znamení máte vzestupný měsíční uzel ale kvadrát od slunce znamená, že se setkáte s nesprávnymi lidmi, nebo se v nich můžete mýlit. Problém pro ženy, setkáni s mužii autoritami nebo potíže s otcami, milencami i manželmi. venuška ze znamení berana tam ale hádže záchrannou síť v podobe lásky, lze tedy vše srovnat láskou.

kozorozi : v znamení kozoroha máte Pluto v trigoně na Jupitera mělo by se dařit v loterii neb je Jupiter ve Vašem 5 domě, také v láske a podnikání. Praktické záležitosti jdou ruka v ruke se vší všudy. I děti Vám dělají radost.

vodnáři : ve Vašem 5-tem domě je sestupný uzel a podobně jako blíženci mužete mít problém s autoritami, vy vyznávate svobodu a rovnost ale Pluto Vám to v kozorohu do domu lásky na sestupný uzel nijak neusnadňuje. V kozorohu se totiž rádo kastuje na významné a nevýznamné lidi dle majetku a postavení ve společnosti. A vy v hledání lásky a partnera na toto můžete narazit.

Ryby : Vy máte Chirona ve svémznamení v konjukci s Neptunom vyšší oktávou lásky můžete kázat o pravdě a Bohu. Tuto konjukci totiž podporuje  Jupiter a tak se můžete cítit šťastný neb jste právě povýšili lásku do duchovních rovin. Dávejte si pozor aby jste se nestali obětí vysvětlování do úmoru. Ve svém znamení máte Merkura ale v opozici na Marse z panny-mlčeti je zlato neb jinak neustále vysvětlování by Vám mohlo ublížit v nervové soustavě.

 

Za gramatické chyby a překlepy se omlouvámeale pro velký zájem o mé horoskopy lásky není moc času a musíme to tedy ihned zveřejnit. Napsala Romancová Mirka